Tescoma Vôňa do auta kvet FANCY HOME, Lesné plody

Vôňa do auta disponuje vysokým obsahom prírodných esencií. Ľahko ju prichytíte k vetracej mriežke na palubnej doske vozidla. Tescoma Vôňa do auta kvet FANCY HOME, Lesné plody zaručene prevonia interiér.

Viac info Cena
ORION Regál s kolieskami 3 poschodia

Praktický regál s 3 zásuvkami z bieleho perforovaného plastu ponúka šikovný odkladací priestor. Vďaka rozmeru 40×30×66 cm sa zmestí aj do menších kuchýň na prehľadné uloženie potrieb na pečenie, kuchynských utierok, dochucovadiel, v kúpeľni schová drobnú drogériu, upratovacie a čistiace pomôcky.

Viac info Cena
Apple iPhone 13 mini Silicone Case with MagSafe – (PRODUCT)RED MM233ZM/A

Dedikovaný kryt z odolného silikónu padne vášmu telefónu ako uliaty. Apple iPhone 13 mini Silicone Case with MagSafe – (PRODUCT)RED MM233ZM/A tvorí tradičnú konštrukciu s pevným zadným krytom. Vďaka presným výrezom na ovládacie prvky a konektory nie sú funkcie telefónu v obale nijako obmedzené.

Viac info Cena
Miele Ošetrujúci prípravok DishClean, 160 g

Ošetrujúci prípravok pre optimálnu funkčnosť umývačky riadu. Miele Ošetrujúci prípravok DishClean, 160 g odstraňuje pachy, vápenaté a ďalšie ľahšie usadeniny. Zachováva elasticitu a tesnosť tesnenia dvierok.

Viac info Cena
Tescoma Krabica otvorená FANCY HOME 40 x 18 x 10 cm, cappuccino

Praktická otvorená krabice z rady FANCY HOME od značky Tescoma je ideálna pre prehľadné skladovanie menších odevov. Ľahké udržiavanie pomocou vlhkej utierky, neodporúča sa pranie v práčke. S odnímateľným spevneným dnom.

Viac info Cena
WEBHIDDENBRAND pánska EDP Savoir The King 100ml

Alternatíva k: Versace – Eros Druh vône: aromatická

Viac info Cena

Najhľadanejšie