A4Tech set 4200N, CZ (4200N)

Bezdrôtová súprava myši a klávesnice domov i do kancelárie. A4tech set 4200N, CZ (4200N) pozostáva z bezdrôtovej optickej myši vhodnej pre pravákov aj ľavákov s citlivosťou až 1 000 DPI, dosahom až 10 m a praktickej bezdrôtovej klávesnice s českým rozložením kláves.

Viac info Cena
Tactical Velvet Smoothie Kryt pre Apple iPhone 13 Sangria (57983104712)

Ochranný zadný kryt dodá vášmu telefónu švih. Tactical Velvet Smoothie kryt pre Apple iPhone 13 Sangria 57983104712 je vyrobený na mieru pre daný model, a to vrátane presných výrezov pre kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je zamatový na dotyk a váš telefón v ňom bude ako v bavlnke.

Viac info Cena
FIXED TPU gélové puzdro pre Xiaomi Redmi 9T FIXTCC-680, číre

Číry zadný kryt z pružného TPU k vášmu telefónu perfektne priľne. FIXED TPU gélové puzdro pre Xiaomi Redmi 9T FIXTCC-680 chráni rám telefónu proti mechanickému poškodeniu, otrasom a znečisteniu. Vďaka výrezom na mieru zostávajú perfektne dostupné konektory, mikrofón aj fotoaparát. Transparentné prevedenie dá vyniknúť dizajnu vášho telefónu.

Viac info Cena
FIXED Zadný pogumovaný kryt Story pre Samsung Galaxy A31 FIXST-527-RD, červený - rozbalené

Silikónový zadný kryt dodá vášmu mobilnému telefónu švih. FIXED Zadný pogumovaný kryt Story pre Samsung Galaxy A31 FIXST-527-RD je vyrobený na mieru danému modelu a to vrátane presných výrezov pre kameru, reproduktory, konektory a blesk. Soft Touch úprava zabezpečí, že je kryt príjemný a hebký na dotyk, bez toho, aby kĺzal v ruke.

Viac info Cena
Woolite Delicate&Wool 2.7 l / 45 pracích dávok

Prací prostriedok na vlnené a jemné prádlo. Woolite Delicate&Wool 2.7 l / 45 pracích dávok účinkuje už pri 30 °C. Tekutý gél sa ľahko rozpúšťa vo vode, chráni oblečenie pred nežiaducou stratou tvaru, zrážaním, žmolkováním a plstnatením.

Viac info Cena
Mørtens Furniture Regál Brant I., 77 cm, betón/chróm

Regál Brant je tvorený 4 chrómovanými nohami z rúrkovej ocele a 3 štvorcovými policami z MDF v dekore betón. Perfektne sa hodí do kúpeľne alebo spálne, kde poslúži na odkladanie potrebných vecí.

Viac info Cena

Najhľadanejšie